Kayseri Havalimanı rent a car

Kayseri Rent A Car/Kayser havalimani rent a car/Kayseri arac kiralama

Araç kiralamak isteyenler için sunduğumuz Kayseri rent a car hizmetimizle araç kiralayarak Kayseri’yi dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla uğraşmadan Kayseri’nin önemli yerlerine gidebilir ve çeşitli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Ayrıca şehrin yöresel lezzetlerini satan işletmelerde karnınızı doyurabilirsiniz.

Kayseri’ye geliş amacınız fark etmeksizin araç kiralama hizmetimizden yararlanabilir ve belirttiğiniz adreste seçtiğiniz aracı teslim alabilirsiniz. Belirli süre içinde kiralık olarak kullandığınız aracı da aynı şekilde istediğiniz yerde firmamıza teslim edebilirsiniz.

Kayseri’de Neler Yapılabilir?

Kayseri gezisi planlıyorsanız öncelik Kayseri’de neler yapabileceğinizi öğrenmeniz gerekir. Bu sayede çıktığınız gezi dolu dolu geçer ve size unutamayacağınız saatler yaşatır. Kayseri’de araç kiralayarak yapabilecekleriniz arasında şehrin tarihi yerlerini gezmek yer alır. Buraları gezerek tarihi en eski şehirlerden birisi olan Kayseri’yi daha iyi keşfedebilirsiniz.

Tarihi yerleri gezmek dışında Kayseri’de alışveriş yapabilirsiniz. Alabileceğiniz şeyler arasında ünlü Bünyan halısı bulunur. Bunun dışında yöresel alışveriş için Kayseri’nin tarihi çarşılarını gezebilir ve hediyelik yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz. Şehirde yapabileceğiniz aktivitelerden birisi de Erciyes Dağı Kayak Merkezi’ne gitmektir. Daha önce kayak deneyiminiz olmadığıysa Erciyes Dağı’nda yaka yapabilirsiniz. Gezinizi birkaç günlük ve ailenizle planladıysanız piknik alanlarında piknik yapabilirsiniz. Ayrıca Ali Dağı’nda yamaç paraşütü yapabilirsiniz.

Kayseri’de Gezilecek Yerler

Kayseri 6 bin yıllık geçmişe sahip olan İç Anadolu’ya bağlı bir şehirdir. Bu tarihi geçmiş sebebiyle şehirde çok sayıda görülmesi gereken tarihi yer vardır. Tarihi yerler dışında şehir doğal mekanlara sahiptir.

Firmamızdan kiraladığınız araçla zaman kaybetmeden bu yerlerin pek çoğunu gezme imkanı bulabilirsiniz. Konforlu ve bakımları yapılmış araçlarımızda Kayseri’de gezmeniz gereken tarihi ve doğal yerlerden en önemlileri şunlardır;

 • Kayseri Kalesi ve Surları
 • Atatürk Evi ve Müzesi
 • Erciyes Dağı
 • Mimar Sinan Parkı
 • Ahi Evran Esnaf ve Sanatkarlar Müzesi
 • Sultansazlığı Kuş Cenneti
 • Eski Kayseri Evleri
 • Soğanlı Vadisi
 • Talas
 • Hunat Hatun Camii ve Külliyesi
 • Ağırnas Yer altı Şehri
 • Gevher Nesibe Hatun Medresesi ve Şifahanesi
 • Alaca Kümbet
 • Kazancılar Çarşısı

Bu mekanları bir güne sığdıramayacağınızı düşünerek gezi planınızı birkaç günlük yapabilirsiniz. Ayrıca bu yerler dışında Kayseri’de yeni inşa edilmiş olan turistik yerleri de gezme şansı bulabilirsiniz.

Kayseri’de Neler Yenilebilir?

Kayseri gezisinde gerçekten keyif almak istiyorsanız tarihi ve turistik mekanları gezmeye zaman zaman ara vererek Kayseri’nin eşsiz tatlarını denemelisiniz. Kayseri’de mutlaka yemeniz gereken eşsiz tatlar arasında pastırma, sucuk, mantı, yağlama, pöç, nevzine tatlısı, su böreği ve kavurma bulunur. Bu lezzetleri Kaşık-La, Ağaçaltı, Sultan Sofrası, Altınsaray ve Elmacıoğlu gibi mekanlarda bulabilirsiniz.

Kayseri Araç Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?

Kayseri’de tarihi ve doğal yerleri gezmek, kayak merkezine gitmek, ünlü yemekleri yemek ve daha pek çok şey için araçlarımızdan kiralayabilirsiniz. Kiralama süresini siz belirlersiniz ve belirlediğiniz tarihler arasında araç sizde kalır ve istediğiniz gibi araçla gezebilirsiniz.

Kayseri’ye şehir dışından gelecekseniz online rezervasyonla Kayseri havalimanı araç kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Seçtiğiniz Mercedes Benz C, Fiat Linea, Renault Symbol, Dacia Duster ve BMW 3 markalardaki araçlar uçaktan ineceğiniz saate uygun olacak şekilde havalimanına getirilir. Sonrasında da gerekli sözleşme imzalanarak aracın teslimi yapılır. Böylelikle uçaktan indiğiniz anda kiraladığınız aracımızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kiralama süreci boyunca araçta yaşadığınız sorunları bizlere iletebilir ve destek alabilirsiniz. Aracı geri teslim etme işlemini de uçağa bineceğiniz saatte havalimanında yapabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı rent a car
 • Kayseri Havalimanı rent a car
WhatsApp Viber call