Ankara Esenboğa Havalimanı rent a car

Ankara Rent A Car/Ankara Havalimani arac kiralama/Ankara araba kiralama

Ankara, Türkiye’nin başkenti ve en büyük ikinci şehridir. Başkent ve büyükşehir oluşundan dolayı, yurtiçinden günlük binlerce kişi burayı farklı amaçlarla ziyaret etmektedir. Havayolu ya da diğer ulaşım seçenekleri ile Ankara’ya gelenler, günlük işlerini takip edebilmek ve zamanında yetiştirebilmek için çoğu zaman araç kiralama yapmaktadır.

Araç kiralama yapmak isteyenler, güvenilir ve uygun fiyat seçenekleri olan şirketleri araştırmaktadır. Hit rent a car özellikle havalimanında hizmet vermekte ve talep edenlere, farklı araç seçeneklerini sunmaktadır. Seyahat edecek kişi sayısına göre araç seçimi yapıldığında, ulaşım maliyeti daha düşük olacaktır.

Ankara’da Gezmek

Ankara, geçmiş tarihlerde birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı için şehir merkezinde ve ilçelerinde birçok tarihi yer bulundurmaktadır. Ankara’da turistik gezi yapmak isteyenler, gezilecek yerler arasındaki ulaşımlarını, Hit rent a car firmasının sunduğu kiralık araba seçenekleri ile yapabiliyorlar. Ankara’da gezilecek çok yer bulunmaktadır.

 • Anıt kabir,
 • Eski TBMM binası,
 • Estergon kalesi,
 • Ulucanlar cezaevi,
 • Kocatepe camii,
 • Ulus meydanı,
 • Atakule,
 • Kuğulu park,
 • Ankara kalesi,
 • Hacı Bayram Camii,
 • Atatürk Orman Çiftliği,

Ankara’da turistik gezi yapılabilecek yer sayısı çok fazladır. Ziyaretçiler, yapacakları liste sayesinde, bulundukları yere en yakın olan turistik ve tarihi yerlerden başlayarak gezilerini tamamlayabilecektir.

Esenboğa Havalimanı

Ankara Esenboğa Havalimanı, uluslararası hizmet veren bir havalimanıdır ve her gün binlerce kişi burayı kullanmaktadır. Ankara havalimanı rent a car hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, Ankara’ya gelmek için uçağa binmeden önce Hit rent a car firmasından istedikleri araçla ilgili rezervasyon yapabiliyorlar. Hızlı rezervasyon hizmet seçeneği ile hizmet veren firma, yolcu havalimanına indiği anda kiralamış olduğu aracı hazır ediyorlar. Esenboğa havalimanı ile Ankara şehir merkezi arası 28 km’dir ve toplu ulaşım araçları ile ulaşım çok zaman alabilecektir.

Ankara Mutfağı

Ankara başkent ve büyükşehir olduğu için restoranlarında, Türkiye’nin tüm bölgelerine ait birçok yemek çeşidi bulunulabilmektedir. İç Anadolu yemeklerine daha fazla yer verilmeye çalışılmaktadır. Araba kiralayarak, şehir içi gezilerini yapanlar, farklı yerlerdeki restoran zincirlerinde, en lezzetli yemekler olan, toyga, dutmaç, miyane çorbalarını içebilecektir. Et yemeklerini tercih edenler, Ankara tavası, kapama, orman kebabı, çoban kavurma, sızgaç, siyel, patlıcanlı et, bici aşı, tamtak tiridi, papara gibi yemekleri tadabilecektir.

Araç Kiralama

Ankara’ya havayolu ile gelenler, bazı işlerini daha çabuk yapabilmek için araç kiralamak istemektedir. Hit rent a car firması, Esenboğa havalimanında bulunan ofisinden, müşterilerine hizmet veriyor. Araba kiralamak isteyenler, belirlenen şartları taşıyor ve sürücü belgeleri varsa istedikleri aracı kiralayabiliyorlar.

Firmanın araç filosunda yer alan tüm otomobil ve ticari araç türleri, son model araçlardan oluşuyor. Araba kiraladıktan sonra, havalimanından Ankara şehir merkezine ya da gideceğiniz diğer yerlere daha kısa sürede ulaşabilecek, aracı kendiniz kullanarak, yolculuğunuzu güvenli yapma hissini yaşayacaksınız.

Ankara Esenboğa Havalimanı rent a car
 • Ankara Esenboğa Havalimanı rent a car
WhatsApp Viber call