Hakkımızda

HİT - TÜRSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) üyesi olan Merea Turizm Seyahat Acentası iştirakidir.

www.hitrentacar.com isimli websitesi üzerinden araç rezervasyonu yapan, müşteri odaklı, genç ve yenilikçi yapıya sahip bir rent a car firmasıdır. Firmamız son teknoloji imkanlarını kullanarak kaliteli ve dinamik web sitesi üzerinden misafirlerine en ekonomik kiralama şartları sunmaktadır. Türkiyenin en seçkin bankaları ile çalışan acentemiz tüm kredi kartlarına taksit imkanı ile misafirlerimize uygun şartlarda arac kiralama fırsatı sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamıza istinaden www.hitrentacar.com web sayfası ile müşterilerimiz için doğru, etkin ve zahmetsiz araç kiralama organizasyonu yapmalarını sağladık. Teknoloji odaklı pazarlama kanallarıyla hizmet ağımızı vazgeçilemez hale getirmenin yanı sıra, rahat ve konforlu ulaşımın önemli isimlerinden olan siz değerli misafirlerinin özel avantajlar elde etmesini sağlamış bulunmaktayız. Tüm Turkiyede kaliteli hizmeti sunmak gayretindeyiz.

Misyonumuz

Rent A Car sektörunde yeni ve yaratıcı çözümler bulmayı,sosyal projelere destek vermeyi,istihdam sağlayan örnek firma olmayı ve teknolojik altyapısını iyileştirmeyi misyon edinmiştir. 

Farkımız

Sadece Turizm ve Rent A Car sektörüne hizmet vermekteyiz.Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat anlamında aynı kalite, en uygun fiyat önceliğimizdir. 365 gün ücretsiz Rent A Car danışmanlığı yaparız.

Tüm iletişim araçlarıyla yapacağınız şikayet ve önerileriniz bizlerin daha iyiyi sizlere sunmayı kolay hale getireceğinden fikirleriniz bizim için çok değerlidir.Önerileriniz için 0545 600 1515 numaralı hattımızı kullanabileceğiniz gibi; www.hitrentacar.com adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Misafirlerimize kaliteli ve iyi hizmet imkanları sunabilmek adına her gün daha fazla çalışarak, araç kiralama adresimizin www.hitrentacar.com olarak kalabilmesi için tüm sınırları zorluyoruz.Saygılarımızla, Merea Turizm Ailesi www.hitrentacar.com Merea Turizm kuruluşudur.
WhatsApp Viber call