Araç Kiralamada Neden Kart İstenir?

Araç Kiralamada Neden Kart İstenir?

Araç kiralamak herkesin hayatında bir kere de olsa yaptığı bir şeydir. Ödeme işlemleri ise kartla yapılır. Peki, araç kiralamada neden kart istenir? Bildiğimiz üzere araç kiralaması yapılırken kredi kartı verilmesi zorunludur. Bunun sebebi ise araca yazılacak hasarlar, trafik cezaları vb. gibi her türlü hasar ve cezaların tahsil edilebilmesi için kredi kartı mecburidir. Araç kiralamak için web sitemizden rezervasyonda bulunabilirsiniz. Rezervasyonun onaylandığına dair mail, SMS gibi bildirimler size yapılacak.

Ayrıca 7/24 Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşabilir ve anında sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Firmamızda en uygun fiyatlara son model arabalar kiralama fırsatında bulunabilirsiniz. Pek çok şehirde havalimanında araçlarımızı kiralama imkanınız vardır. Ayrıca kiraladığınız araç sadece yurtiçinde kullanılabilir. Aracı yurtdışında kullanma şansınız yoktur. Aracınızı kiraladığınız süre 24 saatten azsa 24 saat ücreti üzerinden hesaplama yapılır.

Başkasına Ait Bir Kart Kabul Edilir Mi?

Araç kiralarken yapılan sözleşmede imzayı atan kişinin ve kart sahibinin aynı kişi olması gerekiyor. Aracı sürecek kişinin kendisine ait bir kredi kartı yoksa kart sahibinin ikinci sürücü olması durumunda kiralama yapabilirsiniz. Ayrıca ödeme işlemi artık yalnızca kredi kartı ile yapılabilmektedir. Nakit ödeme yapılması veya senet gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir.

Araç Az Kullanıldığında Para İadesi Yapılır Mı?

Aracı ne kadar erken bırakırsanız bırakın para iadesi yapılması kesinlikle mümkün değildir. Ödenen ücret aracı alış ve bırakış saatlerinize ve tarihlerinize göre kesin olarak hesaplanır ve belirlenir. Kullanmadığınız saat ve günlerin sorumlusu firmamız değildir. Ekstra seçeneklerden faydalanılabilmesi için örneğin bebek koltuğu, navigasyon gibi ek hizmetler en baştan satın alınabilir yada daha sonradan da alınabilir. Öncesinde satın almanız ise sizin için daha iyidir.

Sitemizden Online Rezervasyon Yaptırabilirsiniz

Online şekilde araç kiralamanız için web sitemizden aracınızı alacağınız noktayı ve gerekli saati, tarihleri işaretleyerek güncel olan araçlara ulaşabilirsiniz. Anında ödeme ve anında rezervasyon işlemimiz sayesinde her şeyi kolaylıkla halledebilirsiniz. Aklınıza takılan sorularda ise 7/24 canlı destek hattımızla iletişime geçerek tüm sorunlarınızı çözebilirsiniz.

WhatsApp Viber call