Antalya arac kiralama

Antalya Araç Kiralama

Antalya'nın tam manasıyla tadına varabilmeniz için kaliteli Antalya araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Antalya, ülkemizin en önemli turizm kentlerinden biridir. Tatil için vatandaşlarımızın en fazla tercih ettiği kentimiz Antalya, aynı zamanda yabancı turistlerin gözdesi durumundadır. Bundan dolayı, kente giriş çıkışlar oldukça yoğundur.

Biz, kente gelen yerli yabancı tüm misafirlerin, konforlu seyahat edebilmesi için araba kiralama hizmeti veren bir firmayız. Müşterimiz, henüz Antalya Havalimanı'na indiğinde, gideceği yere, nasıl gideceğini düşünmesine gerek kalmıyor. Biz, müşterimizi kalacağı yere götürüyoruz. Müşterimiz ise sadece kentin keyfini yaşıyor.

Antalya Havalimanı Transfer

Günümüzde zaman, oldukça önemli hale gelmiştir. Bu sebeple, Antalya'ya turistik sebepler ya da iş için gelen insanların birçoğu havayolunu tercih ediyor. Havaalanında beklemek ve sıkılmak istemeyenlerin yapmaları gereken tek şey, önceden firmamızdan randevu almaktır. Firmamız, tam saatinde müşterimizi havaalanından alıyor ve istediği yere götürüyor.

Antalya Kiralık Araç Rezervasyonu

Müşterilerimiz, bizden hizmet alabilmek için rezervasyon yapmalıdırlar. Önceden yapılan rezervasyonlar, müşterimize konfor sağlıyor.

  • Telefonla Randevu
  • 7/24 Whatsapp Randevu
  • Hızlı Rezervasyon

Hızlı rezervasyon için sitemizde yer alan ilgili alana istenen bilgiler girilmelidir. Alış lokasyonu, aracın istendiği tarih ve saat yazılıyor. Sistem, müşteriye bu tarihin uygun olup olmadığını belirtiyor. Eğer, istenen tarihte bir boşluk varsa, müşteri araba seçiyor. Firmamızda farklı özelliklerde çok sayıda araç vardır.

Kiralık Araçlarımız

Firmamız, farklı taleplere yanıt verebilmek için, farklı sınıf araçlarla hizmet sunuyor. Ekonomik sınıf, orta sınıf ve lüks sınıf araçlarımızla, bizden talepte bulunan tüm müşterilerimize kaliteli hizmet sunabiliyoruz. Firmamızda, son model, temiz ve bakımlı araçlarla siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunuyoruz.

Uygun Fiyatla Araç Kiralama

Müşterilerimiz, 7/24 whatsapp üzerinden rezervasyon yapabiliyorlar. Bunun yanı sıra, web sitemizden hızlı rezervasyon yapabiliyorlar. Son model, iç dış temizliği yapılmış olan bakımlı araçlarımızdan dilediğinizi seçip kiralayabiliyorsunuz. Kaliteli hizmetimizi, uygun fiyatla satın alabiliyorsunuz. Firmamızdaki araç çeşitliliğinin fazla olması sayesinde aynı anda birçok kişiye Antalya araç kiralama hizmeti sunabiliyoruz. Fiyatlarımızın uygun olması da yine araç sayımızın fazla olması sayesinde mümkün oluyor.

WhatsApp Viber call